Colaborare : Protopopiatul Urziceni și Maia Catargi

Astăzi, 25.08.2018, în cadrul programului ”Caravana Bucuriei” , inițiat prin intermediului Sectorului Misionar al Episcopiei Sloboziei și Călărașilor, Protopopiatul Urziceni, prin Biroul de Asistență Socială, a oferit Parohiei Maia Catargi, îmbrăcăminte, cu sprijinul Fundației ”Copiii în dificultate”, din București. Aceste daruri de haine au fost oferite copiilor, dar și adulților, prin purtarea de grijă a preotului paroh, Tudor Sebastian Gabriel.

                                                    A consemnat Patriche Vasile


Se încarcă
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...