ACORD DE PARTENERIAT ÎNTRE PAROHIILE MAIA CATARGI ȘI FIERBINȚI TÂRG

       Astăzi, 25.04.2019 a fost posibilă încheierea unui parteneriat între Parohia Maia Catargi, preot paroh fiind Sebastian Gabriel Tudor și Parohia Fierbinți Târg, preot paroh fiind Andrei Gabriel Ghiaur, acord încheiat pe o perioadă nedeterminată, cu scopul de realiza activități cu caracter religios și filantropic. Prin  semnarea actului, mai sus menționat, numărul  40/2019, Parohia Fierbinți Târg a primit ajutoare constând în îmbrăcăminte copii și adulți, încălțăminte, copii și adulți  și jucării, folositoare Centrului parohial, deschis  pentru activitățile social-filantropice desfășurate.

                                             A consemnat Preot Sebastian Gabriel Tudor.

Se încarcă
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...