La Parohia MAIA CATARGI – „Și ei sunt ai noștri” !

 

 

Într-o perioadă greu încercată, astăzi, 17.04.2020, prin programul filantropic ”Și ei sunt ai noștri”, la Parohia Maia Catargi,  preotul paroh, Tudor Sebastian Gabriel a oferit gratuit alimente, dulciuri și îmbrăcăminte, bătrânilor și familiilor cu potențial scăzut de aprovizionare. Aducem mulțumiri tuturor celor care s-au implicat și care, din puținul lor, au făcut ca această acțiune să fie posibilă. Hristos să ne bucure!

                                                                               a consemnat Alexandru Nicoleta

 

Se încarcă
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...